Extrüzyon
 
Otomasyonu komple bir üretim mantığı olarak benimsemekte ve her aşamada faaliyetlerinin içine katmaktadır. İlk olarak; Özenle seçilen hammaddeler, gerekli katkı maddelerinin de eklenmesiyle "Özel Kompen Formülü" ne dönüştürülür. Oluşturulan formül bilgisayar otomasyonlu karışım hazırlama terazilerinde tartılarak mikserlere gönderilir.Daha sonra çelik silolarda dinlendirilen karışım, başınçlı hava hatları ve vakumlama sistemi ile Extruderlere iletilir.

Folyo Kaplama
 
Her renk ve desende özellikle ahşap görünümlü PVC ürünleri ile de Kompen geniş ürün yelpazesini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Kemer
 
Değişik mimarilerde inşa edilen binalar için; Kompen Profilleri kemer ünitesinde sıcak gliserinle yumuşatılarak uygun kalıplarda istenilen şekil ve ölçülerde kemer üretimi gerçekleştirilir. Bu sayede estetik ve değişik mimarilere uygun kapı ve pencereler üretilir.

Konfeksiyon
 

Konfeksiyon bölümümüzde, müşteri talepleri doğrultusunda belirlenen ölçüleri bilgisayar ortamında föye dönüştürülür. Tüm aşamalar CNC kontrollü makina parkuru eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Çift kafa kesim makinası ile kesilen profiller bir taşıyıcı ile bir sonraki aşamaya aktarılır.Dört köşe kaynak gönyeli ve hassas birleştirme sağlar. Akabinde bu sisteme bağlı olarak çalışan traşlama hattına gelen çerçevenin kaynak çapakları temizlenir. Üretim aşamasında ise kapı ve pencerenin aksesuar ve yardımcı malzemeleri takılarak sevke hazır hale getirilir.

Isıcam
 
Bilgisayar optimizasyonlu sistemlerde, el değmeden kesilip; yıkama ünitesinde saf su ile yıkanıp kurutulan camlar, otomatik çıta bükme makinasında hazırlanıp nem alıcı doldurulan ara boşluk çıtaları ile birleştirilerek preslenir. İklim koşullarından etkilenmemesi için polisülfid ünitesinde yalıtımı sağlanır ve sevke hazır hale getirilir.

asd213
 

 asdsad


www.fenster.com.tr - Copyright ©2014 All Right Reserved
Izinsiz bir bölümü veya tümü kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.